• Ви знаходитесь тут:

• Інтелектуальні ігри з англійської мови

15 листопада 2018 року в нашій школі відбулися традиційні – вже увосьме – інтелектуальні ігри серед учнів 3-4-х класів закладів освіти району «Англійська із задоволенням».

Цього року було обрано тему «How can I not adore you, Kyiv of mine!» («Як тебе не любити, Києве мій!»). Діти розповідали про місто, його історію, сьогодення, знайомі куточки Оболоні, створили цікаві презентації. Звучали пісні, вірші, римівки англійською мовою. А коли журі підсумовували бали – учасники весело танцювали та співали під караоке. Вдячні глядачі – а серед них було чимало батьків та вчителів – були захоплені грою малих акторів, адже перша частина наших ігор – це «домашнє завдання», тобто виступ на задану тему до 10 хвилин. А наступний етап – лексико-граматичні завдання, з якими команди теж успішно впорались.

Свято відкривали учні 2-Б класу ( вчителі : Машовець І.Е. та Яблонська А.О.), які заспівали пісню « Як тебе не любити, Києве мій» англійською та українською мовами.

В цьогорічних іграх взяли участь 9 шкіл району : №8, №16, №29, № 211, №214, №216, №240, №244, №233.

Учасники нашої шкільної команди, яку готували вч. Баталига Н.В. та Коваленко А.С., вразили всіх присутніх своїм виступом та костюмами.

Всі учасники змагання отримали грамоти в різних номінаціях :

- блискучий виступ;

- чудова командна робота;

- найбільш креативні шанувальники англійської мови;

- найталановитіші актори;

- суперзірки;

- за досконале вивчення англійської мови та глибокі знання граматики.

Водночас всі команди були нагороджені корисними та смачними заохочувальними призами.

Особлива подяка класоводу 2-A Карпенко Т.І., вчителю мистецтва Машовець І.Е., та батькам наших учнів Пахомовій О.Ю., Пахомову Р.В. ( 3-Б кл) та Рибалці О.В., Рибалці А.С. за допомогу в підготовці, проведенні свята та чудові призи учасникам конкурсу.