• Ви знаходитесь тут:

• Інтелектуальні ігри з англійської мови

Оголошення!

16 листопада 2016 року о 1400 на базі сш № 244 відбудеться конкурс з англійської мови «Інтелектуальні ігри» серед учнів 3-4 класів.

Координатором конкурсу є вчитель англійської мови

Яблонська Алла Олександрівна.

(конт.тел. 411-50-20, igra-igra@i.ua)

Протокол засідання журі районного конкурсу «Інтелектуальні ігри » серед учнів 3-4 класів оболонського району.

Бали за І завдання ІІ
№П/п школа Керівник команди Зміст (1-3б) Вимова (1-4б) Лексичний запас (1-4б) Грам. правиль ність (1-5б) Заохочу вальний бал Загальна кількість балів місце Конкурси на логіку Загальна кількість балів місце

Критерії оцінювання конкурсу :

1 Зміст(1-3 балів)

Повнота розкриття теми , комутативна спрямованість, інформативна значимість

3 бали- розповідь логічна,послідовна

2 бали- розповідь посередня за обсягом

1 бал- не розкрито тему

2 Вимова (1-4 балів)

4 бали- нормативний рівень мови

3 бали- неправильна вимова окремих звуків

2 бали- ненормативний рівень вимови

1 бал- неправильна вимова важких звуків та інтонаційне оформлення

3.Лексичний запас (1-4 балів)

4 бали- висока лексична насиченість

3 бали- посередня

2 бали- недостатня

1 бал- одноманітність структур

4.Граматична правильність(1-5 балів)

5 балів-різноманітність вживаних граматичних структур

4 бали- незначні порушення вживання граматичних структур

3 бали- помилки впливають на акт комунікації ,недостатня кількість грам.структур

2 бали- недодержання правил порядку слів у реченні .неправильно вжиті грам.форми

1 бал- одноманітність вживання граматичних структур

Бали за І завдання ІІ
№ П/п школа Керівник команди Зміст (1-3б) Вимова (1-4б) Лексичний запас (1-4б) Грам. правиль ність (1-5б) Заохочу вальний бал Загальна кількість балів місце Конкурси на логіку (від1-15б) Загальна кількість балів Мі сце
3 бали розповідь логі чна послідовна 2 бали –посередня за обсягом 1 бал не розкрито тему 4 бали –нормативний рівень вимови 3 бали неправильна вимова окремих звуків 2 бали ненормативний рівень вимови 1 бал неправильна вимова та інтонація 4 бали висока лексична насиченість 3 бали посередня 2 бали недстатня 1 бал одноманітність структур 5 балів різноманітність вжив.грам. структур 4 бали незначні порушення вжив.грам.ст-р 3 бали недостатня кіл-ть грам.структур 2 бали недодержання порядку слів у реченні 1 бал одноманітність вжив.грам. структур За емоційність, експресивність, оригінальність, артистизм,зовнішній вигляд За кожну правильну відповідь-1бал. Кількість завдань -15.

/Files/images/00001.png

/Files/images/00002.png