• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Вітаємо

з перемогою у І (шкільному) етапі конкурсу

знавців української мови ім.. П.Яцика

учнів 3-х та 4-х класів!

3-і класи:

Призові місця:

І місце – Безугла Аріна (3-А кл.)

ІІ місце – Пархоменко Софія (3-Б кл.)

ІІІ місце – Бобко Іван (3-Б кл.)

Данилейко Вікторія (3-Б кл.)

Щира дяка учасникам:

Безуглій Катерині (3-А кл.)

Ільїнській Анні (3-А кл.)

Голуб Вероніці (3-А кл.)

Хмільовській Вікторії (3-А кл.)

Смоловик даниїлу (3-Б кл.)

Штефану Андрію (3-б кл.)

Сенько Дар’ї (3-Б кл.)

Яроцькій Катерині (3-Б кл.)

Рибальченку Андрію (3-Б кл.)

4-і класи:

Призові місця:

І місце – Чуприна Аріна (4-Б кл.)

І місце - Парамзіна Анастасія (4-А кл.)

ІІ місце – Кузьма Дарій (4-Б кл.)

ІІІ місце – Авраменко Євгенія (4-Б кл.)

Щира дяка учасникам:

Осетяновій Дарині (4-А кл.)

Тверезовській Ользі (4-А кл.)

Верпаховській Кірі (4-А кл.)

Батюк Алісі (4-А кл.)

Губань Ярославі (4-А кл.)

Майданович Михайлу (4-Б кл.)

Тихоновій Анні (4-А кл.)

Ткачову Ярославу (4-Б кл.)

Краковному Олегу (4-А кл.)

Блохіну-Шелепову Роману (4-Б кл.)

Вітаємо

з перемогою у І (шкільному) етапі олімпіади

з англійської мови учнів 3-4 класів!

3-і класи:

Призові місця:

І місце – Бобко Іван (3-Б кл.)

І місце – Пархоменко Софія (3-Б кл.)

ІІ місце – Сидоренко Нікіта (3-А кл.)

ІІ місце – Рай цин Максим (3-Б кл.)

ІІІ місце – Шаповал Володимир (3-Б кл.)

ІІІ місце – Ільїнська Анна (3-А кл.)

Щира дяка учасникам:

Роздимасі Миколі (3-А кл.)

Рибальченку Андрію (3-Б кл.)

Голуб Вероніці (3-А кл.)

Винагородській Катерині (3-А кл.)

Синько Дарії (3-Б кл.)

Герасимчук Ользі (3-А кл.)

Кубраку Артему (3-а кл.)

Троянчуку Артему (3-А кл.)

Смолловіну Даниїлу (3-Б кл.)

Сердюк Агаті (3-Б кл.)

4-і класи:

Призові місця:

І місце – Кузьма Дарій (4-Б кл.)

ІІ місце – Авраменко Євгенія (4-Б кл.)

ІІ місце – Парамзіна Анастасія (4-А кл.)

ІІІ місце – Ткачов Ярослав (4-Б кл.)

ІІІ місце – Тверезовська Ольга (4-А кл.)

Щира дяка учасникам:

Михайлик Ользі (4-А кл.)

Чуприні Аліні (4-Б кл.)

Осетяновій Дарині (4-А кл.)

Ткачук Софії (4-Б кл.)

Блохіну-Шелепову Роману (4-Б кл.)

Губань Ярославі (4-А кл.)

Краковному Олегу (4-А кл.)

Левченку Віктору (4-А кл.)

Вітаємо з перемогою

у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі

«Колосок весняний 2016»

учнів 2 – 4 класів

2 – А клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Білоконь Єву

2. Буренкова Артема

3. Вакуленка Артема

4. Дрозда Іллю

5. Єрка Владислава

6. Кімбур Михайла

7. Коваленка Міхаіла

8. Константинова Максиміліана

9. Наумову Єлизавету

10. Новіцького Івана

11. Нужну Олександру

12. Паценко Світлану

13. Погребняк Надію

14. Сірош Анастасію

15. Соломко Дар’ю

16. Тугай Ольгу

17. Усика Георгія

2 – Б клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Алейнова Леоніда

2. Атес Олександру

3. Бірюкова Єгора

4. Василюк Таїсію

5. Гандзія Арсенія

6. Гецко Ольгу

7. Лисаковського Максима

8. Лисенок Наталію

9. Логвиненко Анастасію

10. Мосійчука Дмитра

11. Олексієнко Ренату

12. Палажевич Ларису

13. Петуха Святослава

14. Полусмяка Андрія

15. Сергієнко Анастасію

16. Соскіна Кирила

17. Таращана Олега

18. Тимошенко Олену

19. Федоренка Антона

20. Щербаненко Анну

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Мартинову Мілену

«Срібний Колосок», номінація «Екостиль твого життя»

1. Мартинову Мілену

2 – В клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Белл Деніела Стівена

2. Горюшко Ігоря

3. Ломаку Георгія

4. Сисько Олександру

5. Лазирка Захара

6. Дорогань Катерину

7. Кахановську Дарью

8. Яковлєву Марію

9. Демидович Світлану

10. Коваль Марію

11. Присяжнюка Вадима

12. Чорного Кирила

13. Рибалка Єву

14. Бобир Марину

15. Науменка Артема

16. Попову Валерію

17. Шашину Марію

18. Сікорського Арсенія

19. Долгополову Антоніну

20. Сербай Арину

21. Марченка Даніїла

22. Білоус Арсенія

23. Ташова Матвія

24. Артемчука Владислава

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Колесника Данила

«Срібний Колосок», номінація «Супутники сонячної системи» - переможців:

1. Колесника Данила

«Учасників»:

1. Мудрака Михайла

3 – А клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Пугачова Юрія

2. Сологуба Кирила

3. Безуглу Аріну

4. Крицького Олександра

5. Герасимчук Ольгу

6. Ільїнську Анну

7. Сидоренка Нікіту

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Голуб Вероніку

2. Роздимаху Миколу

3. Ходоса Леоніда

4. Шутого Владислава

5. Очеретяного Микиту

6. Виногородську Катерину

«Срібний Колосок», номінація «Екостиль твого життя» - переможців:

1. Роздимаху Миколу

2. Ходоса Леоніда

3. Богоявлєнського Артема

4. Пономаренко Вікторію

«Учасників»

1. Шеремет Юлію

3 – Б клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Сенько Дар’ю

2. Смоловика Даніїла

3. Пархоменко Софію

4. Лук’янчикову Лівію

«Срібний Колосок», номінація «Екостиль твого життя» - переможців:

1. Кубрака Артема

2. Задорожного Романа

3. Штефана Андрія

4. Яроцьку Катерину

5. Терновську Крістіну

6. Бобка Івана

7. Райцина Максима

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Штефана Андрія

2. Чаленко Софію

3. Яроцьку Катерину

4. Шихайло Юлію

5. Терновську Крістіну

6. Стеценко Валерію

4 – А клас

«Золотий Колосок» - переможців:

1. Осетянову Дарину

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Дроздова Максима

2. Тверезовську Ольгу

«Срібний Колосок», номінація «Супутники Сонячної системи» - переможців:

1. Батюк Алісу

«Срібний Колосок», номінація «Екостиль твого життя» - переможців:

1. Дроздова Максима

2. Парамзіну Анастасію

3. Тверезовську Ольгу

«Учасників»

1. Шрамка Павла

2. Демянчук Каріну

3. Краковного Олега

4. Губань Ярославу

5. Паценка Дмитра

6. Прокопенка Олександра

7. Обущука Іллю

8. Тихонову Анну

9. Верповську Кіру

4 – Б клас

«Срібний Колосок», номінація «Екостиль твого життя» - переможців:

1. Авраменко Євгенію

2. Логвінову Катерину

3. Белл Майкла

4. Гецка Миколу

5. Ткачова Ярослава

«Срібний Колосок», номінація «Материки» - переможців:

1. Блохіна-Шелепова Романа

«Срібний Колосок», номінація «Супутники Сонячної системи» - переможців:

1. Губського Валентина

«Учасників»:

1. Завадецького Олександра

2. Конюшенко Вероніку

3. Курмаз Наталію

4. Ткачук Софію

5. Даценка Максима

6. Майданович Михайла

7. Погребняк Тетяну

8. Лазирка Тимура

Кiлькiсть переглядiв: 5