• Ви знаходитесь тут:

• Правила для учнів

Правила для учнів сш І ст. № 244

1. Знати та поважати Герб, Прапор та Гімн України.

2. Виконувати Статут школи, Правила поведінки для учнів.

3. Дотримуватись режиму роботи школи, розкладу навчальних занять.

4. Учні приходять до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займають своє робоче місце, готують все необхідне навчальне приладдя до уроку.

5. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

6. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

7. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

8. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

9. Старанно та творчо опановувати основи наук, усі багатства людської культури, навички самоосвіти.

10. Послідовно виробляти власну думку та вміння її відстоювати.

11. Розвивати свої здібності, берегти та зміцнювати своє здоров’я, систематично займатися фізичною культурою та спортом, технічною та художньою творчістю, більше читати, доцільно використовувати вільний час.

12. Бути хорошими товаришами, справжніми друзями, допомагати та вшанувати батьків, рідних.

13. Знати та виконувати Правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на воді, громадських місцях та інш.

14. Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватись етичних норм.

15. Мобільні телефони під час уроків бажано вимикати.

16. Булінг є неприпустимою формою поведінки учнів у школі та за її межами.

17. За збереження коштовних особистих речей адміністрація школи та вчитель відповідальності не несе.